Tak CD je na světě.. Natočeno, pokřtěno a také zapito..  Decentně..  Křtili jsme ve vyprodaném klubu Parník, v naší krásné, rodné Ostravě. Jmenuje se Hlavně nemlčet a je o tom, že se nemá mlčet, pokud člověk ovšem má co říci. Křtili vzácní hosté a mí přátelé, Jaroslav Wykrent a René Souček. Takže v Ostravě byl zastoupen Přerov a Frýdek – Místek, potažmo i Budějice.  🙂 Jako hosté také vystoupili ti, kteří s námi hráli na cédéčku, Petr Džetro Ritzka, bývalý kolega Pepy Streichla, polovina Retro blues a autor aranží našich skladeb, skvělý klavírista i „cimbálista“ Adam Farana.

CD se natáčelo ve studiu Ondry Černého „soundpoint.“ v Ostravě. Je nové, skvěle vybavené a myslím, že i cenově dostupné.. Ondra nám vyšel ve všem vstříc, takže vládla pohoda i při nahrávání, ačkoliv nikdo z nás s profi studiem ještě neměl žádnou zkušenost. Druhé a třetí CD už budeme profíci i my.  🙂

Takže díky všem, díky kterým jsme CD mohli natočit a udělat radost i Vám, našim věrným fanouškům a nejenom sobě. Zakoupit si ho můžete zde na webovkách, ale především na našich koncertech, kde je i levnější o poštovné. Tak ať se vám líbí a ať se nikdy neomrzí. Příjemný poslech i pohled, protože obal od Martina Kusyna je nádherný.